Trinkelių formos

Rodyti:
Rikiuoti:

Trinkelių forma "A"

Plastikinė trinkelių liejimo forma „A“ padės suteikti jūsų kraštovaizdžiui naują įvaizdį, o jums užtikrins patogius ir švarius pasivaikščiojimus po savo nuosavą sklypą. Nors daugelis dar naudoja jau..

29.00 €

Trinkelių forma "B"

Plastikinė trinkelių liejimo forma „B“ padės suteikti jūsų kraštovaizdžiui naują įvaizdį, o jums užtikrins patogius ir švarius pasivaikščiojimus po savo nuosavą sklypą. Nors daugelis dar naudoja ..

30.00 €

Trinkelių forma "C"

Plastikinė trinkelių liejimo forma „C“ padės suteikti jūsų kraštovaizdžiui naują įvaizdį, o jums užtikrins patogius ir švarius pasivaikščiojimus po savo nuosavą sklypą. Nors daugelis dar naudoja ..

32.00 €

Trinkelių forma "D"

Plastikinė trinkelių liejimo forma „D“ padės suteikti jūsų kraštovaizdžiui naują įvaizdį, o jums užtikrins patogius ir švarius pasivaikščiojimus po savo nuosavą sklypą. Nors daugelis dar naudoja ..

32.00 €

Trinkelių forma "G"

Plastikinė trinkelių liejimo forma „G“ padės suteikti jūsų kraštovaizdžiui naują įvaizdį, o jums užtikrins patogius ir švarius pasivaikščiojimus po savo nuosavą sklypą. Nors daugelis dar naudoja ..

25.00 €

Trinkelių forma "H"

Plastikinė trinkelių liejimo forma „H“ padės suteikti jūsų kraštovaizdžiui naują įvaizdį, o jums užtikrins patogius ir švarius pasivaikščiojimus po savo nuosavą sklypą. Nors daugelis dar naudoja ..

28.00 €

Trinkelių forma "O"

Plastikinė trinkelių liejimo forma „O“ padės suteikti jūsų kraštovaizdžiui naują įvaizdį, o jums užtikrins patogius ir švarius pasivaikščiojimus po savo nuosavą sklypą. Nors daugelis dar naudoja ..

25.00 €

Trinkelių formos

Trinkelių formos – puiki priemonė prireikus greitai, lengvai ir nebrangiai trinkelėmis išsikloti sodo takelį ar stovėjimo aikštelę šalia nuosavo namo. Dėl savo tvirtumo savybių trinkelių liejimo formos gali būti naudojamos daugybę kartų. Jei ieškote praktiško ir kūrybiško būdo pagražinti savo kraštovaizdį šios trinkelių formos jums puikiai tiks. Kurdami savo kiemą dažnas siekiame ne vien pritaikyti kuo kokybiškesnes, bet tuo pačiu ir praktiškesnes priemones, tad verta apsvarstyti visus variantus, leidžiančius sutaupyti.