Apmokejimas

Internetinėje parduotuvėje Colorbee.lt galite atsiskaityti šiais būdais:

 

INTERNETINĖ BANKININKYSTĖ

 

Internetinėje parduotuvėje Colorbee.lt užsakymus galite apmokėti naudodamiesi savo banko elektroninės bankininkystės sistemomis. Šiuo būdu sumokėtas užsakymas bus patvirtintas iš karto, o jokios papildomos užsakymo informacijos jums vesti nereikės.


Pasirinkę šį mokėjimo būdą, užsakymo apmokėjimo lange galėsite išsirinkti vieną iš bankų ar kitų mokėjimo pasirinkimų ir prisijungę įprastu būdu, patvirtinti automatiškai suformuotą mokėjimo pavedimą savo banko elektroninės bankininkystės sistemoje. Kai patvirtinsite mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o jūs vėl sugrįšite į Colorbee.lt


Šiuo metu Colorbee.lt internetinėje parduotuvėje galima sumokėti už užsakymus naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis:

  • AB “Swedbank” bankas
  •  AB “SEB bankas”
  • AB “Luminor bankas”
  • AB “Šiaulių bankas”
  • AS “Citadele bankas”
  • UAB “Medicinos bankas”
  • “Paysera” sąskaita
  •  Kiti mokėjimo pasirinkimai

 

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste?

1.Užsakymo puslapyje pasirinkite skirtuką “Elektroninė bankininkystė”, pasirinkite savo banką ir spauskite jo logotipą.

2. Būsite nukreipti į banko puslapį.

3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite Jums įprastu būdu ir patvirtinkite iš anksto automatiškai suformuotą mokėjimo nurodymą.

4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į Colorbee.lt mokėjimo skiltį. Mokėjimo apdorojimas įprastai gali užtrukti iki kelių minučių.

 

BANKO PAVEDIMU
 

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, turėsite į nurodytą sąskaitą pervesti užsakymo vertės pinigų sumą. Tai galėsite padaryti prisijungę prie savo banko elektroninės sistemos arba bet kuriame banko ar pašto skyriuje. Rekvizitai pavedimui pateikti žemiau.

 

Gavėjas: Ernestas Vaižmužys
Ind. veikl. paž. nr: 
966788

Bankas: AB "SEB bankas"

Atsiskaitomoji sąskaita: LT37 7044 0600 0794 2180

Mokėjimo paskirtis: Jūsų užsakymo numeris (-iai) 

Atliekant mokėjimą banko pavedimu, mokėjimo paskirties langelyje privaloma nurodyti apmokamo užsakymo numerį. Jei vienu pavedimu apmokami keli užsakymai - prašome nurodyti visus užsakymų numerius, atskiriant juos kableliais.


DOVANŲ KUPONAS AR NUOLAIDOS KODAS


Jeigu turite nuolaidos kodą arba dovanų kuponą, jais galite pasinaudoti krepšelio skiltyje. Tiesiog įveskite unikalų nuolaidos kodą arba dovanų kupono numerį. Nuolaidos kodas suteiks nuolaidą jūsų užsakymui, o likusią sumą galėsite sumokėti naudodamiesi jums patogiu apmokėjimo būdu.


Tikimės, kad rasite sau patogų apmokėjimo būdą.

Jei iškilo neaiškumų ar tiesiog norite pasikonsultuoti kreipkitės tel.nr: +370 655 54906 arba el.paštu: info@colorbee.lt

 

Malonaus jums apsipirkimo!

 

Colorbee.lt kolektyvas
>>> SAUGAUS APSIPIRKIMO GARANTIJA


Mokėjimai atlikti bet kuriuo mokėjimo būdu Colorbee.lt internetinėje parduotuvėje yra visiškai saugūs. Užtikriname, kad mūsų el. parduotuvė nekaupia klientų banko sąskaitų numerių, banko kortelių duomenų ir pan. Jei jūsų sąskaitoje atsiranda bet kokių neteisėtų nuskaitymų, prašome kreiptis tiesiogiai į artimiausią savo banko skyrių. Mes pasiliekame teisę atšaukti užsakymą, jei atsiranda problemų su produktų apmokėjimu.