Gaukite 30% nuolaidą fototapetams įrašę nuolaidos kodą "ruduo30" krepšelio skyriuje >>> (Akcija galioja iki lapkričio 30 d.)

Fototapetai "White-layered concrete wall"

Nauja Fototapetai | Colorbee.lt

Šie fototapetai gaminami naudojant lateksinius ekologiškus dažus, kurie yra draugiški tiek aplinkai, tiek ir žmogaus sveikatai. Jokio kvapo, jokių alergenų.


Dėl lateksinės spaudos savybių fototapetai įgauna atsparumą blukimui, drėgmei ir menkiems trynimams ar įbrėžimams bei stipresnį spalvų ryškumą. Tapetai netyčia išsitepė ar juos pamargino mažieji menininkai? Kam gi nepasitaiko. Paimkite drėgną šluostę ar kempinėlę ir lengvai viską nuvalykite.


Tapetų klijavimas, tai ne misija neįmanoma - šie flizeliniai fototapetai klijuojami naudojant tapetų klijus ir mentelę, skirtą klijavimui. Tapetai daromi su 1 cm užlaidomis, tad jums belieka klijuoti tapetų juostas, užsilipant viena ant kitos nurodytose vietose - užklijavus tapetus rekomenduojame užlaidų centre išilgai nupjausti tapetų užlaidas, kad fototapetai gražiai ir tolygiai susijungtų.


Papildoma informacija apie tapetus:

  • Fototapetų medžiaga - flizelinas
  • Fototapetų klijavimas: naudojami tapetų klijai
  • Fototapetų gamybos terminas: 4-7 d.d.
  • Fototapetų juostų pločiai(neskaitant užlaidų): 100 cm ir 50 cm (priklausomai nuo pasirinkto dydžio). Pavyzdžiui: pasirinkus tapeto dydį - 450x280 cm juostų pločiai būtų tokie: 4x100 cm ir 1x50 cm.


Fototapeto matmenų skiltyje pasirinkus “Spaudos pavyzdys” - nurodyto dydžio kvadratas išpjaunamas iš bet kurios fototapeto vaizdo vietos. Spaudos pavyzdys skirtas pasižiūrėti kaip realybėje atrodytų jūsų norimas vaizdas ant tam tikros tekstūros.


Pasirinkus norimų išmatavimų fototapetą ir pateikus užsakymą - jums bus atsiųstas apkarpytas fototapeto vaizdas patvirtinimui ir tik gavus patvirtinimą perduotas gamybai.


Pasirinkę tapetų dydį galite parašyti tikslius sienų išmatavimus komentare. Tapetus apipjausime pagal jūsų matmenis.Jei reikalinga konsultacija ar tiesiog norite pateikti individualų užsakymą dėl šios prekės - kreipkitės el.paštu: info@colorbee.lt arba tel.nr: +37065554906Rašyti atsiliepimą

Please login or register to review
  • Modelis: Concrete & Stone
  • Ar turime: Taip
  • 139.00 €

Turimi variantai