Sienų lipdukas "Watercolor flamingo"

Sienų lipdukas | Colorbee.lt

Šie išskirtinio dizaino sienų lipdukai į kiekvieną interjerą įneš šiuolaikiškumo bei jaukumo dvelksmą. Dizainerių atrinkti „Abstraction of geometry“ kolekcijos sienų lipdukai pakeis jūsų požiūrį į sieninius lipdukus. Šių sieninių lipdukų dizainai yra kurti naudojant akvarelinius dažus – tai išties praturtina kiekvieną interjerą.

Sienų lipdukai gaminami naudojant palyginus ploną lipnią matinę plėvelę, kurios tikslas susilieti su sienos paviršiumi bei nesukelti problemų klijuojant bei nuklijuojant interjero lipdukus. Spaudai parenkami ekologiški bekvapiai lateksiniai dažai, kurie atsparūs blukimui, drėgmei bei menkiems subraižymams.

Sieniniai lipdukai yra saugiai įpakuojami į kartotines tūtas, kurios saugiai bei greitai yra pristatomos į kiekvieno iš jūsų namus. Komplekte bus paruoštas klijavimui lipdukas, instrukcija bei brauklė, padėsianti lengvai užklijuoti pasirinktą lipduką.

 

Sienų lipdukai pagaminami per 3-7 d.d.

Skubos tvarka gamyba trunka 1-2 d.d. (paslaugos kaina - 15 Eur)

Saugus įpakavimas

Pristatymas kurjeriu per 24 val.

 

Jei iškilo klausimų - kreipkitės:

El.paštas: info@colorbee.lt

Tel.nr: +370 655 54906

Rašyti atsiliepimą

Please login or register to review

KLIJAVIMO INSTRUKCIJA

 • Sienos paviršiaus paruošimas klijavimui

Nuvalykite sieną drėgna šluoste (jei paviršius nepritaikytas drėgnam valymui – naudokite sausą šluostę). Prieš atliekant klijavimo darbus įsitikinkite ar sienos paviršius lygus, sausas ir švarus.

 • Baldų, langų, durų ar kitų daiktų paviršiaus paruošimas klijavimui

Nuvalykite paviršių šluoste, sudrėkintą nuriebalinimo skysčiu (white spiritas). Nuvalę palaukite kol paviršius visiškai išdžius.

 • Sienų lipduko paruošimas

Padėkite sienų lipduką ant tvirto ir lygaus pagrindo (stalo / sienos / grindų). Naudodami brauklę iš vidurio į kraštus išstumdykite susidariusius oro burbuliukus, kad lipduko paviršius būtų visiškai lygus.

 • Sienų lipduko klijavimo vietos parinkimas

Lipduko klijavimo vieta turi būti švari ir lygi. Pasirinkę vietą, ant lipduko priklijuokite papildomą lipnią dažymo juostą – tai palengvins jums klijavimo darbus.

 • Lipduko nuklijavimas nuo popieriaus

Pasirinktą lipduko dalį nuklijuokite nuo popieriaus. Atklijuotą popieriaus dalį atsargiai nukirpkite.

 • Lipduko klijavimas ant sienos

Lipniąją dalį brauklės pagalba priklijuokite prie sienos paviršiaus. Lipduką klijuokite braukdami braukle 30 laipsnių kampu nuo nukirptos vietos į kraštus, kad lipni dalis tolygiai priliptų prie sienos. Priklijavę lipduko pasiriktą dalį nuklijuokite pagalbines lipnias juostas. Nuklijuodami popierių ir prilaikydami lipduko likusią dalį naudodami brauklę nuo jau priklijuotos vietos kruopščiai pabaikite užklijuoti visą lipduką. Užklijavę dar kartą perbraukite visą lipduko paviršių su braukle įsitikindami, kad neliko jokių oro burbuliukų.

 • Transportinės plėvelės pašalinimas

Jei jūsų lipdukas buvo su transportine (pagalbine) skaidria plėvele, ją, užklijavę lipduką, atsargiai nuplėškite po biški traukdami plėvelės kraštą 30 laipsnių kampu.

 • Užbaigiamieji darbai

Nuklijavus transportinę plėvelę dar kartą patikrinkite ar visas lipduko paviršius prikibo prie klijuojamo paviršiaus. Pamatę po klijavimo likusius oro burbuliukus sausa šluoste perbraukite lipduko paviršių visiškai pritvirtindami lipduką prie paviršiaus.

 • Modelis: "Abstraction of geometry"
 • Prekės kodas: 02021101005
 • Prekės būsena: Gamyba per 4-7 dienas
 • 32.00 €

Turimi variantai